Kargo Ücreti

Tüm siparişleriniz için 85 TL tutarında bir gönderi ücreti ödersiniz.Bazı ürünler desi olarak yüksek olduğundan onların kargo ücretleri kendi desilerine göre düzenlenmiş olup ürün sipariş tamamlanırken sizden tahsil edilir..

Teslimat Süresi

Siparişiniz,onaylandıktan sonra, çoğunlukla 2 - 4 iş günü içerisinde adresinize teslimedilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda,adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslimalabilir.

Teslimat Bigileri

İnternet mağazamız üzerinden vereceğiniz siparişlerde genellikle Aynı gün veya ertesi gün çıkartılmasına özen gösterilir. Bazı özel siparişlerde teslimat tarihi ya ürünün sayfasında yazıyordur ya da teslimat tarihi gecikecekse telefonla ya da mail yoluyla bilgilendirilirsiniz Telefonla siparişlerde ise satış temsilcilerimiz tarafından şahsen bildirilir. 

Siparişin Takibi

Siparişiniz kargoya verildiği anda sistem üzerinden güncelleme yapılarak kargo takip no'su girilir . Sizde bu numarayla ilgili kargo firmasından siparişinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Sipariş Özeti

Siz siparişinizi oluşturduğunuz anda size mail yoluyla bilgilendirme gelecektir. Daha sonra isterseniz www.haksatonline.com adresinde Size özel "Hesabım" bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR